Kingiideed õpetajatele

Õpetajate päeva kingitused

Õpetajad on nagu otsingumootorid – kipub nii olema, et neil on kahtlaselt palju teadmisi nii raamatu- kui elutarkusest. Nad on meile õpetanud kõike alates tähestikust kuni silmade pööritamise kunstini ja ärge nüüd neile öelge, aga ka üht-teist ebavajalikku. 

Õpetajate päev 5.oktoober 2023

Ma usun, et lapsed kipuvad haruharva (või mitte üldse?) ütlema õpetajatele kui väärtuslikud nad on. Tõsiasi on ka see, et nad lihtsalt ei pruugi seda veel mõista. Seepärast on meie kui lapsevanemate ülesanne selle eest hoolitseda, et kõige lemmikuimad õpetajatel sel päeval eriliselt meeles saaks hoitud.

Säästame Sind otsinguist ja oleme kokku pannud valiku kingiideid, millega õpetajatele tänutunnet väljendada. 

1. Praktiline seljakott

Ideaalne grupikingitus õpetajale või lektorile, mida ta saab igapäevaselt kanda ja kinkijaid meenutada. Teeme koti ekstra ägedaks tehes sinna peale personaalse trüki!

2.  Iseloomuga t-särk

Huumor on elus edasiviiv jõud ja seepärast on seda tähistav särk igati väärt kingitus. Õpetajate sobib hästi näiteks nii Chaos Coordinator kui Patience särk, aga eeskujulikele õpetajatele ka Be Kind särk.

3. Õpetajate päeva kingitus -Sudoku

Mulle tundub, et Sudoku on umbes 97.8% õpetajate üks lemmikutest ajaveetmise variantidest. Igavesti erinevaid lahendusvõimalusi pakkuva puidust Sudoku leiad SIIT. Ja kui tahaks vahel ise õpetajaga koos mängida, on lustakas alternatiiv hoopiski Bratsy!

4. Personaalne joogipudel või termokruus

Tunnid, vahetunnid, õpetajate koosolekud, kodutööde parandamised, oma elu jne jne. Ei pea olema teadlane mõistmaks kui kiire elutempo õpetajatel on. Veepudel ja termokruus on ideaalsed praktilised kingitused inimesele, kes pidevalt kuhugi liikumas on. 

5. Õlakott

Ükskõik kas on vaja tassida õpilaste töid või minna hoopiski nädalavahetuseks puhkama, siis see mahukas õlakott sobib igaks sündmuseks. Kotil on niiskuskindel sisu ja väike sisetasku. Eriti armsaks teeb koti see, kui kirjutada peale näiteks õpilaste nimed või lisada mõni joonistus. 

Tuletan Sulle igaks juhuks veelkord meelde (kõlan juba ise ka nagu õpetaja 😀 ), et kõik meie õpetajate päeva kingitused on personaliseeritavad ja kohandatavad vastavalt Su headele ideedele! Ja kui peaks juhtuma, et enda mõttevälgatused ei tundu piisavalt tabavad, siis küsi meilt abi!

Shopping Cart