Ettevõtte jõulukingitused

Ideid ettevõtte jõulukingituste tellimiseks: sest töötajad ja partnerid väärivad enamat kui üht puuviljadega kinkekorvi

Aah, see armas detsember! See ilus aeg kui tänavad on kaunistatud jõulutuledega, loodetavasti katab lumi linna ja on üsna tõenäoline et Mariah Carey peab raadios duelli härra Bubléga. Aga tunnistagem ausalt – kui jõuame ettevõtte(või üleüldiselt) jõulukingituste tegemiseni, puudub sageli inspiratsioon. See viib olukorrani, kus ilusasti öeldes, on valikud üsna igavad ja etteaimatavad.

Muudame sel aastal üheskoos seda narratiivi. Hülgame iseloomutud kinkekaardid ja võibolla mitte niiväga maitsevad “ökokamakanepiõli” šolokaadid. Selle asemel laseme peale tulla tõelisel jõulumeeleolul ja leiame täiuslikud jõulukingitused töötajatele, äripartneritele ja hinnatud klientidele.
Lõppude lõpuks on need inimesed, kes on meid toetanud terve aasta.

Jõulukingituste valimise ideed

1.    Personaliseeritud jõulukingitused

Naljaka sõnumiga T-särgid, mille siseküljelt leiab kandja tunnustavad sõnad. Või ehk hoopis sülearvuti seljakott, mille slogan innustab kandjat iga päev? Iga toode on kui puhas lõuend mäletuste, huumori ja tänulikkuse edastamiseks.

2.    DIY töötoa kogemus

Kinkige meeldejääv kogemus oma meeskonnale või partneritele meie unikaalses t-särkide printimise töötoas. Õhtu täis loovust, naeru ja ehk isegi sõbralikku rivaalitsemist parima disaini nimel. On ju vana tõde, et kõige tähtsamad kokkulepped sõlmitakse väljaspool ametlikke töövestlusi, nii et ühine töötuba on ideaalne võimalus kliendisuhete arendamiseks. Loe töötubade kohta täpsemalt SIIT.

3.   Jätkusuutlikud valikud

Oleme ajastul, kus tarbijad on teadlikud ja ka nõudlikud jätkusuutliku käitumise osas ning seda oodatakse ka oma tööandjalt ja partneritelt. Seepärast on heaks valikuks sellist tarbimist toetavad kingitused, olgu selleks termokruus millega asendada ühekordsete kohvitopsi tarbimist, veepudel plastikpudeli asemele või hoopiski poekott, mis on tehtud taaskasutatud plastikpudelitest. Lisaks on kõikide meie särkide ja pusade valmistamiseks kasutatud orgaanilist puuvilla.

          termokruus       Poekott ja müts       Joogipudel

4. Käsitsi kirjutatud kirjad

Digitaalse ülekoormuse keskel jäävad käsitsi kirjutatud kirjad tõeliselt silma. Lisa igale kingitusele isikupärane käsitsi kirjutatud sõnum. Ka lihtne „Aitäh Sulle, oled meie jaoks väga oluline!“ võib imesid teha. Kui endal selleks aega ei ole, lase meil Sind aidata.

5. Kaunis pakend

Jah, sisu loeb 103% rohkem kui välimus, AGA esmamulje mängib ka paganama suurt rolli. Lisaks personaalsetele kirjakestele on võimalik meie juurest tellides saada kingitused ka kaunilt pakendatult.

Kokkuvõttes…

Õige ettevõtte jõulukingituse leidmine ei pea olema hirmutav ülesanne. Lase loovus valla ja lisa pisut üllatusmomenti. Kui vajad selle kõige juures abi, siis tead kustkohast meid leida – otse Pärnu südamest, Rüütli 28 aadressilt. Loomulikult ootame ka Sinu kirju ja telefonikõnesid!

Lõbusat kingituste valimise teekonda!

Shopping Cart