Emadepäeva kingitus emps, sa oled täiega vägev, valge t-särk emale

Emadepäev

 

2023. aastal tähistatakse riiklikult ja südamlikult tähtsat emadepäeva 14.mailKuna emadeta meid reaalselt ei oleks olemas, siis tähistagem seda päeva korralikult, eks?  Kõige tähtsam on muidugi veeta see päev võimalusel koos oma armsa emmega, kirjutada talle üks armas emadepäeva luuletus, viia talle kingitus ja hoolitseda selle eest, et emad teaks kui tähtsad nad meie jaoks on. Selle välja ütlemine võib vahel olla aga päris raske, kas Sinu jaoks ka? Sellepärast on üks armas personaalse sõnumiga kingitus hea viis oma tunnete väljendamiseks.

 

Emadepäeva kingitused

 

Apppi, aga mida emale üldse kinkida? Meil on Sulle kohe mitu head ideed, hakkame pihta:

Kõige ägedama kirjaga T-särk

 

Meil on niiiiii palju toredaid särke emadele ja vanaemadele. Et Su valikut lihtsamaks teha, siis järgnevalt mõned meie enda lemmikud:

 

Kui Sinu ema on SUPER, TÄIEGA  VÄGEV või LIHTSALT PARIM, siis täpselt sellist särki ta kandma peakski!

Ja kõik kõige suurema südamega MamaBearid võiksid kanda neid ülipehmeid särke ja pusasid, mis kallistavad kandjat sama soojalt kui emmed oma väikeseid väänikuid.

Personaalne emadepäeva kingitus: oma disainiga T-särk või pusa

Ja mitte lihtsalt oma disainiga, vaid lapse joonistatud pildiga!

Anname garantii, et ühegi ema süda ei jää külmaks ja tõenäoliselt ka silmad kuivaks kui kingikotist vaatab vastu tema enda lapse joonistatud pildiga särk või pusa. Pliiatsid kätte ja joonistama!

Esimene emadepäev

 

Enamus värsketest emadest vajavad väikest enesekindluse boosti. Nii nagu igal päeval, võiks ka emadepäeval emale meelde tuletada, et vaatamata pesemata juustele või mõnele lisakilole on ta endiselt üks HOT MAMA!

PS! Ära teistele ütle, aga kui Su ema on täielik badass, siis ka temale on meil üks eriline kingitus olemas! Piilu siia!

Lõpetuseks on vaja veel vaid kingitus ära pakkida ja kui see ei ole Sinu lemmik tegevus ja lõpptulemus ei vasta tihtipeale ootustele, siis no stress, teeme selle Sinu eest ära. Ausõna, anname endast parima, et kingitus näeks välja lihtsalt I-M-E-L-I-N-E 

Kui valik lööb silme eest kirjuks, kahtled suuruses või tekib mistahes muid küsimusi, siis olen Sinu jaoks olemas!

Alati Sinu suurim fänn

Kairi

Shopping Cart