Kingiideed isadepäevaks

Isadepeäva kingitused

Mida kõige ägedamatele issidele isadepäevaks kinkida?

12.novembril on isadepäev. Aeg tähistada meie elu kõige tähtsamaid mehi, müüte, isasid! Meestele kingituse tegemine on tihtipeale üks raske ülesanne, aga õnneks on naised kõikvõimsad ja meil on Sulle isadepäeva kingituste tarbeks mitu ägedat ideed! Ja veel enne kui unustan – kõik isadepäevaks mõeldud kingitused on hõlpsasti kohandatavad ka parimate vanaisade jaoks!

Hakkame aga pihta ja alustame meie lemmikuga!

1. Lapse joonistusega pusad ja särgid! Tõeline hitt toode ja meie enda suur lemmik. Anna oma väikesele Picassole kätte valge paber ja marker ning palu tal joonistada pilt issist, lemmik mänguasjast või hoopiski kogu perest. Meie trükime need kõige ägedamad joonistused särgile või pusale ja anname kaasa omapoolse garantii, et issi suunurgad tõusevad kohe päääriis kõrgele.

2. Aktiivsele ja tihti teel olevale issile valmistame personaalse joogipudeli või termokruusi. Seda sobib kaunistama hästi nii “Parim paps” tiitel kui ka omaniku nimi. Ka nende toodete puhul on kõik erisoovid teretulnud!

3. Kõige populaarsem kingitus meie valikust on mätchivad riided issidele ja nende väikestele koopiatele. Oleme Su elu lihtsustamiseks valmis teinud mitu ägedat komplekti, kuid saame sama teha ka lapse joonistuse või mõne muu erisooviga! It´s a match!🖤

 4. Tehnikasõpradest issidele leiad kingituseks kaunilt pakitud ja võimsa 15W juhtmevaba laadija. Nii saad olla kindel, et issi on alati ainult telefonikõne kaugusel! Ja nagu nüüdseks aru oled saanud, on ka need laadijad Sinu soovide järgi personaliseeritavad! 

5. Me ei ole ära unustanud ka täitsa esmakordselt isadepäeva tähistavaid isasid, oh seda kordumatut hetke! Kõige värskematele isadele leiad body+särk komplekti SIIT.

 6. Kõik meie kingitused on praktilised ja nii ka järgmine valik. Sülearvuti seljakott, mis sobib hästi nii igapäevaselt tööl käimiseks kui väljasõitudele kaasa võtmiseks. Me teame väga hästi, et võib tekkida tahtmine see endale pätsata, aga jagame sõbralikult, eks. Seljakoti leiad siit.😉

 

Erikujundusega T-särkide ja pusade tellimine

Et tellimine läheks kiirelt ja kingitused jõuaks õigeks ajaks kohale, siis palun jälgi järgmiseid juhiseid.

1. Planeeri ette: üldjuhul paneme särgid teele 2-3 tööpäeva jooksul ja kuller toimetab need juba järgmisel päeval pakiautomaati. Küll aga tuleb tähtpäevade eel arvestada, et meie väiksel trükistuudiol on omad piirid ja tootmise aeg võib venida pikemaks.

2. Suurus loeb: meie T-särgid ja pusad on kõik pisut oversize. Vaata mõõdutabelist järgi ja veendu, et tellid õige suuruse.

3. Isiklik sõnum: lisame särkide turjale kirja “minu lemmikinimesed kutsuvad mind isaks/vanaisaks”. Kui soovid seda muuta, siis palun anna meile teada!

4. Lapse joonistus: oluline on, et joonistus oleks markeriga tehtud või ülejoonistatud. Seejärel tee sellest foto ja saada see sales@blackgiraffe.ee koos infoga, mis värvi ja mis suuruses särki või pusa soovid.

 

Ja viimaseks – kui soovid abi kingituse pakkimisega, siis tee tellimust vormistades sellekohane märge ja me hoolitseme juba ülejäänu eest! Nagu ikka, suure armastusega!
Ja veel viimasemaks, kui vajad ideed, mida issile küpsetada, siis siit leiad ühe lihtsa kuid armastatud retsepti.
Njammid mandlijahust muffinid!
Shopping Cart