Kingitused vanavanemate päevaks!

Tähistage vanavanemate päeva südamlike T-särkide ja pusadega: täiuslik kingitus!

Kas oled valmis sel aastal oma armsaid vanavanemaid eriliselt üllatama? Meie vanavanemad on oma elutarkuse ja piiritu armastusega kallite mälestuste loojad. Olgugi, et nad tihtipeale ütlevad, et neil ei ole midagi vaja, on südamest tulev kingitus neile eriline tunnustus. Personaalselt neile kujundatud särgid või pusad on kingitus, mida nad tõenäoliselt üldse oodata ei oska! Ahja, vanavanemate päev on juba 10.septembril!

Täiusliku vanavanemate kingituse kujundamine

Meil on valikus mitmeid hoolikalt kujundatud särke, kuid kõige personaalsem, pisarakiskuja kingitus, valmib kindlasti eritellimusel. Siin on mõned ideed, et loovus omasid radasid pidi tööle hakkaks:

1. Perekonnapuu: loo lihtsustatud perekonnapuu, kus vanaema ja vanaisa on tähtsal aukohal.

2. Portree: lase lastel joonistada portree vanaemast või vanaisast. Just nii nagu väikesed kunstnikud oma vanavanemaid näevad.

3. Tsitaadid ja sõnumid: kas on mõni lause, mis kingituse saajat eriti hästi iseloomustaks?

4. Käe- või jalajäljed: kui lapselapsed on nii pisikesed, et pliiatsi hoidmine käib veel üle jõu, siis kanname särgile hoopis käe- või jalajäljed.

5. Kunstitööd: laste kujutlusvõime on piiritu, lase neil endal joonistada sobiv pilt.

Erikujundusega T-särkide ja pusade tellimine

Et tellimine läheks kiirelt ja kingitused jõuaks õigeks ajaks kohale, siis palun jälgi järgmiseid juhiseid.

1.Planeeri ette: üldjuhul paneme särgid teele 2 tööpäeva jooksul ja kuller toimetab need juba järgmisel päeval pakiautomaati. Küll aga tuleb tähtpäevade eel arvestada, et meie väiksel trükistuudiol on omad piirid ja tootmise aeg võib venida pikemaks.

2. Suurus loeb: meie T-särgid ja pusad on kõik pisut oversize. Vaata mõõdutabelist järgi ja veendu, et tellid õige suuruse.

3. Isiklik sõnum: lisame särkide turjale kirja “minu lemmikinimesed kutsuvad mind vanaemaks/vanaisaks”. Kui soovid seda muuta, siis palun anna meile teada!

4. Lapse joonistus: oluline on, et joonistus oleks markeriga tehtud või ülejoonistatud. Seejärel tee sellest foto ja saada see sales@blackgiraffe.ee koos infoga, mis värvi ja mis suuruses särki või pusa soovid.

Mis juhtub kui olen kingituse tegemisega viimasele hetkele jäänud?

Sel juhul saad kingituse valida olemasolevate disainide seast. Ja ära üldse muretse, valikut on meil küllaga!

 

Me teame, et sisu loeb palju rohkem kui välimus, kuid ühtlasi on esmamulje miskit, mida enam muuta ei saa.

Seega kui kingituste pakkimine ei ole Sinu lemmiktegevus või lihtsalt ei ole lõpptulemus selline, nagu pilt esialgu silme ees oli, 

siis anna märku ja pakime kingituse Sinu eest ära!

Shopping Cart