, ,

Sinu lapse joonistusega pusa

60.00

Oversize lõikega ülimõnus ja soe pusa, millele läheb  Sinu lapse joonistus.

Laps võib alla kirjutada ka oma nime, see teeb kogu kingituse veel personaalsemaks ja lõbusamaks. Black Giraffe garantii, et nii kingi saaja kui kinkija ise tunnevad sellest suurt rõõmu.

Oluline on, et joonistus oleks markeriga tehtud ja võimalusel saaksin originaalpildi sellest. Kuid sobib ka telefoniga tehtud pilt joonistusest.
Loe lisainfost, kuidas pilt täpsemalt meile saata!

 

 

 

Product total

Options total

Grand total

Laps joonistab  pildi, meie teeme sellest uue lemmikpusa.

Samuti on võimalus t-särki valida – https://www.blackgiraffe.ee/toode/sinu-lapse-joonistusega-sark/

Kes meist poleks pidanud oma lihast last Picassoks? Leonadro da Vinciks? Kes pole heldimusega vaadanud oma lapse joonistusi ja mõelnud, et need on kõige ilusamad joonistused maailmas? 

Ainult Sina, oma lapse vanem.

Minu laps joonistas selle sai alguse nagu Black Giraffe ise – minu lastest. Need kaks masuurikat on mind kõige enam motiveerinud. Emadusega kaasas käivad magamata ööd, külm kohv, dušš mitme pealtvaatajaga ja paras annus frustratsiooni on minust välja tulnud üsna sarkastiliste joonistuste ja mõtetega elust enesest.  Aga ma tean, et ma pole ainus. Minusuguseid on veel. Sadu. Tuhandeid. Miljoneid ja nad on kõik emad. 

Sel aastal oleme me välja tulnud hoopis millegi muuga. Me aitame oma pisikeste Piccassode joonistused oma kõige suuremate superkangelaste pusade ja särkidele panna. Mis siis, et mu 4-aastase traktor ei ole üldse traktori moodi või meie pere portreepilt meenutab pigem kipsis kätega Pinocchiot. Aga need on minu nublude joonistused. Ja see ongi kõige tähtsam. 

Kui Sa soovid oma lapse joonistust  särgile või pusale, siis tee nii 

  1. Lase oma pisikesel Piccassol loovus tema seest välja ja las ta joonistab musta markeriga pildi. Pilt peab mahtuma a4 lehele ja rohkem kui 3 erinevat joosistust seal olla ei tohiks.
  2. Tee sellest telefoniga pilt ja saada koos pusa suuruse ja lemmikvärviga minule kairi@blackgiraffe.ee . Tee pilt ülevalt alla ja jälgi, et muid asju pildile ei jääks.
  3. Tee tellimus Black Giraffe e-poest, et Sinu andmed oleksid kõik ühes kohas ja et meie karupeakesed lõhki ei läheks. Märkustesse kirjuta, et kuidas joonistus meieni jõuab. 
Suurus

3XL, XXL, S, M, L, XL

Värv

Must, Salveiroheline, Vanaroosa

Materjal

Orgaaniline puuvill, Taaskasutatud polüester

Pesujuhend

Pese pahupidi ja sama värvi riietega., Võib anda värvi, kasuta värvipüüdjat

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Shopping Cart