Teie enda sõnumi või sümboliga valged t-särk

5 üliägedat kingiideed sõbrapäevaks ja sünnipäevadeks: Black Giraffe Brand

Mind on õnnistatud maailma parimate sõpradega. Osad neist on minu kõrval olnud juba lasteaiast saati ja on neid, kellega elu on meid kokku viinud vaid paar aastat tagasi. Ega ma polegi päriselt aru saanud, et kas nad on juba väsinud sellest, et igal tähtpäeval on nende kingipakis midagi meie pisikesest stuudiost. 

Aga on üks asi, millega nad saavad alati arvestada. Kui nemad ise vajavad kinki. Kinki, kellelegi erilisele või kinki, mis peaks olema personaalne, humoorikas ja kingisaajat üllatav. See ülesanne on just meile loodud. Ja nüüd jagangi Sinuga mõnd ideed, mis Sulle ehk meeldiks. Sõbrapäev on peagi käes ja kui soovid oma parimat sõpra või kaaslast üllatada, siis aitame Sind selles suuuuuuuurima heameelega. 

Meie ülimalt personaalsed ja erilised kingiideed – 

1.Teie enda sõnumi või sümboliga matching t-särk sõbrapäevaks. Orgaanilisest  puuvillast oversize lõikega t-särgid teie enda armastatud ja tähtsate sõnumi või sümboliga. Olgu selleks kuldkalake, kiisu või tibu. Või hoopis lennuk, mis sümboliseerib teie suurt kirge – reisimist.

Saada meile oma oma idee või pilt ja meie juba hoolitseme ülejäänu eest.  Pilt palun saada kairi@blackgiraffe.ee.

Kui tahad lisada salasõnumi särgi sisse, mis on nähtav vaid kandjale, kirjuta sellest märkustesse.

Teie enda sõnumi või sümboliga valged t-särk

2.Only our dog understand us matching t-särgid sõbrapäevaks Orgaanilisest  puuvillast oversize lõikega t-särk, sõnumiks Only our dog understands us.    

Saada meile oma lemmikust pilt ja saame koera pildi asendada teie enda koera omaga. Pilt palun saada kairi@blackgiraffe.ee. Loomulikult saame samasuguse särgi teha ka kassiinimestele:)

Kui tahad lisada salasõnumi särgi sisse, mis on nähtav vaid kandjale, kirjuta sellest märkustesse. 

lemmikuga tsärk valge

3.Sinu lemmikuga t-särk / Dogs make me happy. You not so much Orgaanilisest  puuvillast oversize lõikega t-särk, sõnumiks Dogs make me happy. Saada meile oma lemmikust pilt ja saame koera pildi asendada Sinu enda koera omaga.  

Dogs make me happy lemmikuga t sark paarile

4.“Minu laps joonistas selle” pusad ja särgid. Ideaalne kingitus issi või emmele. Lase lapsel joonistada midagi vahvat, saada pilt meile ja meie juba hoolitseme ülejäänu eest. 

Rohkem infot leiad siit – https://www.blackgiraffe.ee/toode/sinu-lapse-joonistusega-pusa/ 

ja siit – https://www.blackgiraffe.ee/toode/sinu-lapse-joonistusega-sark/

5.Black Giraffe Brand x TÜK Lastefondi erikollektsioon. Meie selle aasta kõige erilisem kollektsioon, mille kogutulust 50% anname TÜK Lastefondile, et nad oma südamelähedast ja tähtsat tööd koos teiste abistajatega jätkata saaksid. 

Kollektsioon leitav siit – https://www.blackgiraffe.ee/tootekategooria/heategevuskollektsioon-koostoos-tuk-lastefondiga/

Kiire kokkuvõte – kirjuta mulle ja ma teen kõik, et Sind aidata.

Shopping Cart