Bride t-särk Black Giraffe Brand

5 kingiideed pulmakingiks ja tüdrukuteõhtuks

Mis oleks kui kingi leidmine katsikuks või sünnipäevaks või hoopiski pulmakingiks ei oleks enam migreeni meenutav peavalu?

Püüan siia koondada võimalikult palju ideid ja inspiratsiooni, mis aitaks Sind. Viimasel ajal ma sellistele kingitustele ja kingiideedele keskendungi. Üks vahva pere tegi igale särgile sõnumi – whatever, we are the perfect match. Ja yesyesyes, seda nad olidki ning mul oli paganama hea meel, et ma sain aidata neil seda sõnumit kogu maailmale näidata.

Või siis kui mu kaks head sõpra, kes abiellusid. Nendele ma kinkisin pusad, millel oli kaks kriipsujukut, kelles ühel käes teise selg ja sõnum – Don’t worry, I’ve got your back. Since 2007.

Ehk siis, saan Sind aidata kui –

1. Su sõber või sõbranna hakkab abielluma ja vajad tüdrukute- või poissmeeste õhtule särke / pusasi

Ühtne riietus loob vahva meeleolu ja nii on kindel, et keegi õhtu jooksul kaotsi ei lähe. Siinkohal lase loovus valla, sest selline üritus on küll vaid üks kord elus (loodetavasti)!

don't worry i´ve got your back roosa ja must pusa

2. Kui Su sõber abiellub ja vajad neile ägedat kinki

Sellise tähtsa päeva puhul nagu pulmad, tuleks küll võtta ette üks eritellimus ja teha õnnelikule paarile ühed ägedad pusad, näiteks sellised, nagu kõrvaloleval pildil.

Only our dog understands us

3. Kui Sa ise oled abielus ja vajad oma abikaasale ägedat kinki

Siis on meil valikus ekstra nummid matchivad pusad ja särgid. Loomulikult saame teha ka täitsa erilised, just teie nägu riided, mida kellelgi teisel ei ole.

WINE õlakott, käekott naistele

4. Abielus või mitte abielus sõbral on sünnipäev

Siis on valikuid väääääga palju! Sünnipäevakingituseks sobib hästi nii oma trükiga T-särk või pusa, aga ka kõige mahukam kandekott või hoopiski seljakott.

badass with a big heart, must -tsärk

5. Kui Sul on badass ema ja/või isa

Kõik emad ja isad on väärt erilist tunnustus ja veel eriti siis, kui nad on badass vanemad!

Ühesõnaga ükskõik milline idee Sul tekib või vajad abi mõne kingituse teostamisel, siis kirjuta mulle ja teeme ära! 

Kairi

 

Shopping Cart